W TYM POKOJU MIAŁO SIĘ ZNALEŹĆ MIEJSCE DO PRACY ORAZ SZAFA NA UBRANIA. WŁAŚCICIELCE ZALEŻAŁO, ABY WSZYSTKIE RZECZY ORAZ BIURKO BYŁY PRZESŁONIĘTE DRZWIAMI PRZESUWNYMI

Szafa, która znalazła miejsce na krótszej ścianie, optycznie skróciła pokój mający kształt prostokąta. Wewnątrz szafy, po lewej stronie znalazło się miejsce na biurko. W tej strefie każda półka została starannie przemyślana – stoi tutaj komputer, drukarka, jest miejsce na płyty i książki. Po prawej stronie szafy znajduje się część ubraniowa – na samym dole szuflada na większe rzeczy, a nad nią drążek na ubrania oraz półki. Projektując miejsce na wiszące ubrania należy zwrócić uwagę na to, jak długie rzeczy chcemy wieszać w szafie. Drążek oraz wieszak ubraniowy zajmą około 15cm od półki znajdującej się powyżej.
Cała szafa została wykonana na zamówienie zgodnie z życzeniem właścicieli. Front szafy stanowią białe drzwi przesuwne dzielone listwami aluminiowymi. To ciekawe rozwiązanie sprawia, że szafa wygląda nowocześnie i mimo swoich rozmiarów nie sprawia wrażenia przytłaczającej.