URZĄDZAJĄC TO MAŁE 24 METROWE MIESZKANIE W CENTRUM WARSZAWY, WŁAŚCICIELE ZWRACALI UWAGĘ NA JEGO ESTETYKĘ I FUNKCJONALNOŚĆ. W EFEKCIE POWSTAŁO WNĘTRZE BARDZO PRZYTULNE I MIŁE DLA OKA. NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE SZAFA WNĘKOWA, KTÓRA W TYM PRZYPADKU SPEŁNIA RÓWNIEŻ FUNKCJĘ ŚCIANKI ROZDZIELAJĄCEJ POMIESZCZENIA

Po wyburzeniu ściany między łazienką a przedpokojem stworzyła się przestrzeń na szafę. Aby maksymalnie wykorzystać każdy centymetr szafa stała się jednocześnie ścianką oddzielającą łazienkę od reszty mieszkania. Lustrzane drzwi przesuwne zasłaniają nie tylko ubrania znajdujące się w szafie, ale są również drzwiami do łazienki. Projektując taką zabudowę należy zwrócić uwagę, czy powstałe w ten sposób przejście będzie wystarczająco szerokie, by można było swobodnie przechodzić pomiędzy pomieszczeniami.
Aby optycznie powiększyć mieszkanie wykorzystano drzwi lustrzane. Ponad szafą z drzwiami przesuwnymi znalazł się pawlacz na rzadziej używane rzeczy. Aby utrzymać harmonię pomiędzy szafą a kuchnią znajdującą się naprzeciwko, drzwiczki pawlacza zostały wykonane z identycznego materiału jak ten użyty w kuchni – mdf lakierowany na szaro.